EE LT RU LV

Tālrunis: +371 67840592

BRĪVDABAS KOMFORTA EKSPERTI

Vēlamies, lai cilvēki varētu izbaudīt dabu un apkārtni. Lai atrodoties mīļās, ierastās vietās būtu patīkama, komfortabla un ērta, neskatoties uz jebkādiem laika apstākļiem, jo nav sliktu laika apstākļu ir nepienīgi iekārtota dzīves telpa.

Pamatojoties uz mūsu zināšanām, pieredzi un piedāvāto produktu augsto kvalitāti, inženier-tehniski pārdomātu un estētiski komfortablu produktu un iekārtu palīdzību, mēs piedāvājam dažāda veida un rakstura ēku eksterjera labiekārtošanu, teritorijas labiekārtošanas, telpu un būvju interjera risinājumus gan personīgu, gan uzņēmumu valadzībām.

Dabai nav kaprīzes, dabas izpausmes ir „dabīgas” un nepakļaujas cilvēku pavēlēm un iegribām. Varbūt diemžēl ne vienmēr dabas izpausmes sakrīt ar mūsu vēlmēm, noskaņojumu vai plāniem. Lietus, vējš, tiešie saules stari, karstums, uzbāzīgie insekti, vēlme noslēpties savā personīgajā teritorijā, paslēpties no nevēlamiem apkārtējās vides ietekmējošiem faktoriem, saglabāt iedomātās apkārtnes koncepciju, visu darīt pēc „likuma panta”, ienest nedaudz dabas savā interjerā, izveidot kreatīvu reklāmas kampaņu, izstādes labiekārtošana, banketi un saieti, prezentācijas, izbraukuma semināri, tirdzniecības vietas, sporta pasākumi, vissezonas mobīlās kafeinīcas, savvaļas konferenču zāles, mobīlās un monumentālās ēkas, saliekamie angāri un mobīlās garāžas, kuras var izmantot ne tikai priekša automašīnām, bet arī priekš gaisa un jūras transporta, fasādes žalūzijas kas ir estētiskas un ēkas fasādes kreatīvs papildinājums, komforta un vēsuma radīšana telpās bez ierastiem kondicionieriem, kā arī daudzi citi jautājumi un vēlmes, kuras ir saistītas ar komfortu, estētismu un vienkārši patieso vēlēšanos.

Mūsu speciālisti piedāvās katram no šiem gadījumie piemērotu, optimālu un praktisku risinājumu, produktu un tā izpildījuma iespējas. Ja nav nepieciešams un nav vēlēšanās, lai piedalītos speciālisti, lielu daļu no mūsu piedāvātiem produktiem, Jūs patstāvīgi varat uzstādīt un labiekārtot savu teritoriju paši, radīt mājīgu un komfortablu vidi un teritoriju sev apkārt, īstenot dzīvē neordinārus risinājumus un radīt pašī savu stilu, īstenot savu individualitāti. Viss ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm, uzdrīkstēšanās, kā arī nedaudz no produkta sarežģītības un Jūsu iespējām.

Mūsu kompānija piedāvā izstrādāt visdažādākos augstas kvalitates un standara brīvdabas komforta risinājumus, risinājumus kas ir saistīti ar vides labiekārtošanu, komforta radīšanu gan kā privātpersonām tā arī uzņēmumiem. Sākot no konsultacijas, pilnīga projekta dokumentācijas izstrādes, to saskaņošanas un nodošanu ekspluatācijā. Mūsu klienti un objekti ir sākot no mājīgas privātmājas līdz daudzstāvu sabiedriskām un komerciālām ēkām.

Brīvdabas komforts arī atsaucās uz ēkas iekšējo mikroklimatu. Mēs esam par videi un cilvēkiem draudzīgu vides radīšanu, ko iespējams nodrošināt izmantojot mūsu piedāvāto augstas kvalitātes produktiem un līdz šīkumiem isdomātiem un atsrādātiem inženier-tehniskajiem risinājumiem.

Sadarbībā ar mūsu partneriem no Beļģijas, Vācijas, Francijas, Itālijas, Holandes mēs piedāvājam un arī ražojam „praktiskās arhitektūras – dizaina” produkciju. Patiesībā mūsu sadarbības partneru klāsts ir plašāks par šīm nosauktām valstīm.

Mūsu kompānija atlasa un piedāvā saviem klientiem tikai kreatīvus un praktiskus, daudzfunkcionālu pielietojuma, augstas tehnoloģiju, papildus ērtuma un komforta pievienotās vērtības radītus un estētiskus produktus un kolekcijas.
 

Copyright © SunZoom