EE LT RU LV

Tālrunis: +371 67840592

 

  Share
  Follow SUNZOOM_Baltics on Twitter  

 

SUNZOOM ™

Mūsu kompānija piedāvā izstrādāt visdažādākos augstas kvalitates un standara brīvdabas komforta risinājumus, risinājumus kas ir saistīti ar vides labiekārtošanu, komforta radīšanu gan kā privātpersonām tā arī uzņēmumiem. Sākot no konsultacijas, pilnīga projekta dokumentācijas izstrādes, to saskaņošanas un nodošanu ekspluatācijā. Mūsu klienti un objekti ir sākot no mājīgas privātmājas līdz daudzstāvu sabiedriskām un komerciālām ēkām.

Brīvdabas komforts arī atsaucās uz ēkas mikroklimatu. Mēs esam par videi un cilvēkiem draudzīgu vides radīšanu, ko iespējams nodrošināt izmantojot mūsu piedāvāto augstas kvalitātes produktiem un līdz šīkumiem isdomātiem un atsrādātiem inženier-tehniskajiem risinājumiem.

Sadarbībā ar mūsu partneriem no Beļģijas, Vācijas, Francijas, Itālijas un Holandes mēs piedāvājam un arī ražojam „praktiskās arhitektūras – dizaina” produkciju. Patiesībā mūsu iespējamo sadarbības partneru klāsts ir plašāks par šīm nosauktām valstīm, viss ir atkarīgs no pieprasījuma.

Mūsu kompānija atlasa un piedāvā saviem klientiem tikai kreatīvus un praktiskus, daudzfunkcionālu pielietojuma, augstas tehnoloģiju, papildus ērtuma un komforta pievienotās vērtības radītus un estētiskus produktus un kolekcijas.

Baltijas tirgū mēs piedāvājam gan standarta, gan personificētus teritoriju apēnošanas risinājumus, augstas kvalitātes saulessargus, nojumes, piebūves, teltis, mazo tentu arhitektūru, saules buras, marķīzes, pretvēja stikla paceļamas sienas un daudz citus risinājumus.

Projektējam, izstrādājam un piedāvājam komforta risinājumus, kas ļauj patverties no lietus, vēja, saules, sniega, ka arī no uzbāzīgiem un nevēlamiem skatieniem.

 

Copyright © SunZoom